top of page
DSC02314
DSC05130
e-Fusion
DSC06379
hobiti novinky
Man in Woman
Jewellery 1
DSC06363
DSC04147
DSC02243

Nymfea JEWELLERY

"Hand made with Love."

..ženy, které milují originalitu, svobodu a kreativitu vlastního života..hledají to samé...originální šperk, který by je vyjadřoval a umožnil jim mít "ten svůj" kámen neustále u sebe...

Při výrobě šperků kombinuji několik technik. Zaměřuji se na výrobu šperků z chirurgické oceli, která je antialergická. Nebo sáhnu po cínování, přičemž cín, který používám, je kvalitní cín na šperky s 3% stříbra. Chci li vytvořit dlouhou náušnici, která dotváří linii vlasů...sáhnu po technice macramé a dozdobím ji léčivými kamínky.

galerie šperků z mého atelieru...

 Co je to Hobití prstýnek? 

Prsten prostého vzhledu z lůna Matky Země, oplývající kvalitami jako je dobrosrdečnost, bystrý zrak a pevná ruka. Oslavující rodinnou pohodu a úzce spolupracující s půdou a řemesly. Navrací nás k našim kořenům, moudrosti, pravdě a jasnosti. Připomíná nebojácnost ducha, pevnou mysl a rychlé rozhodování. Prsten nese informaci moudrosti kruhu a základní zakořeněnosti. "Záleží mi na čistotě přírody. Záleží mi na tom kde bydlím, jak, s kým a co dělám. Jak myslím, jak jednám a jak mluvím. "

Šperk z kamínku ze země, kde je vám dobře!!

bottom of page